Продовжено роботу тренінгу "Підвищення кваліфікації посадових осіб МДГ, які працюють з питань допомоги та встановлення статусу особам, які постраждали від торгівлі людьми". На другому дні команда тренерів Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом із учасниками розглянули та проробили наступні питання: - Особливості надання статусу ОПТЛ дитині та дитині-іноземцю, особливості надання статусу ОПТЛ недієздатній особі, іноземцям та особам без громадянства; - Найтиповіші проблеми, які виникають в процесі встановлення статусу ОПТЛ; - Морально-етичні засади роботи з особами, які постраждали від торгівлі людьми. Комунікативні практики та прийоми активного слухання; - Основні правила та принципи проведення інтерв'ю в процесі ідентифікації постраждалих від торгівлі людьми; - Процес опитування особи, яка постраждалавід торгівлі людьми. - Алгоритм надання допомоги та стандарти надання послуг. Також висвітлені дії щодо організації надання допомоги особам, які отримали відмову у встановленні статусу особи, постраждалої від торгівлі людьми.
Тренінг добіг свого завершення. Отримані сертифікати всіма учасниками і знання будуть надалі використані з більшою обізнанністю у складній, але дуже важливій роботі. Бажаємо всім успіхів і висловлюємо подяку IOM Ukraine за підтримку цього заходу.
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_445237c5772d4137bf90d7205d69706a~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_445237c5772d4137bf90d7205d69706a~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_b74977022a9345e3a1b56c93fafb3c4b~mv2.png/v1/fill/w_59,h_128,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_b74977022a9345e3a1b56c93fafb3c4b~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_0e37e32673be4020bdaa39a395059c19~mv2.png/v1/fill/w_59,h_128,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_0e37e32673be4020bdaa39a395059c19~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_85a2143d67d54d13a65bc14b0c85510a~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_85a2143d67d54d13a65bc14b0c85510a~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_1a44a2de59474e27ba99bf0364abd0e8~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_1a44a2de59474e27ba99bf0364abd0e8~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_46a466d02f5c421e8d2fc4776168a00c~mv2.png/v1/fill/w_49,h_23,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_46a466d02f5c421e8d2fc4776168a00c~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_88ab5973e4c24f8e8269d883588a5ebf~mv2.png/v1/fill/w_49,h_23,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_88ab5973e4c24f8e8269d883588a5ebf~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_72c08673974545ef8165c926ddef20a6~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_72c08673974545ef8165c926ddef20a6~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_acb9aab532094032903543ea5ab02a16~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_acb9aab532094032903543ea5ab02a16~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d47814ccfc114f1a81c6ebaa6e27ba82~mv2.png/v1/fill/w_49,h_37,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d47814ccfc114f1a81c6ebaa6e27ba82~mv2.png)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_d09f263bc58f478693ce61daefa708b8~mv2.png/v1/fill/w_49,h_23,al_c,q_85,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_d09f263bc58f478693ce61daefa708b8~mv2.png)