top of page

04.07.2024

За другий квартал цього року Одеський Центри допомоги врятованим надав 981 послугу українцям, які потребували підтримки. Особливо варто відзначити, що понад 40% цієї допомоги було надано людям, які були змушені тікати від війни до Одеської області.

 Серед наданих послуг було 486 соціальних, 206 психологічної допомоги дорослим та 51 допомога дітям. Юристи Центру розглянули 147 проблемних питань, а кейс-менеджерка надала 100 послуг.

 Центр продовжує працювати для забезпечення соціальної та психологічної стабільності людей, які постраждали від війни. Звернутися до Центру можна за телефоном 067-131-39-38.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Commentaires


bottom of page