top of page

04.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

с.Щасливе Бериславського району Херсонської області

Сьогодні наші фахівці працювали у затишному та безпечному приміщенні, де зустрілися з численними мешканцями села. Ця інформаційна сесія була націлена на просте сприймання теми з питань гуманітарної допомоги та здоров'я.

 Трагічні події, пов'язані з окупацією, нікому не додали здоров'я, особливо літнім людям. Наш медичний працівник надав якісні консультації з приводу лікування хронічних хвороб та підтримав мешканців села у цей важкий період.

 Соціальним працівником було проведено анкетування для визначення соціальних потреб та надано консультації родинам, які потребують особливої підтримки, зокрема, щодо соціального захисту та прав постраждалих від війни.

 Жінки, які пережили втрату близької людини чи житла під час війни, звертались до нас зі сльозами в очах, шукаючи підтримку та розуміння. Під час психологічної групи ми разом вивчали та відпрацьовували техніки самозаспокоєння, щоб допомогти кожній жінці знайти силу та надію на краще майбутнє.

 Наша мета - надати не лише поради, але й інструменти для реальних змін у житті кожної людини. Дякуємо усім, хто долучився до цього заходу та підтримує нашу місію створення кращого світу для всіх!  #Підтримка #ГуманітарнийПроект #ЗміниВЖиттіRecent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comentários


bottom of page