top of page

03.06.2024

 Ми раді повідомити, що 3 червня 2024 року стартувала нова навчальна ініціатива, спрямована на підвищення професійних компетенцій у наданні психологічної допомоги та травмо-інформованої підтримки постраждалим від насильства, пов'язаного з конфліктом, зокрема гендерно-обумовленого та сексуального насильства. Ця ініціатива стала можливою завдяки спільним зусиллям Фонду ООН з народонаселення, виконавчому партнеру «Butterfly» та відданої своїй справі команди онлайн-платформи «Аврора».

 Деталі тренінгу: Цей триденний тренінг проводиться для професійних ГЗН кейс-менеджерів виконавчих партнерів Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, БО МБФ «Ініціатива», Громадський Рух «Віра, Любов», ГО «M.ART.IN», які приїхали в Київ з усіх куточків України та для співробітників Координаційного центру підтримки свідків та потерпілих Офісу Генеральної прокуратури України.

Тренінг проводять експерти-психотерапевти «Аврори» Олексій Гелюх та Тетяна Тимошенко, які спеціалізуються на роботі з постраждалими від сексуального насильства, пов'язаного з конфліктом (СНПК).

Основна мета цього тренінгу – надати учасникам необхідні навичками та знання для забезпечення ефективної підтримки постраждалих від СНПК, використовуючи міжсекторальний підхід, орієнтований на постраждалих.

 Різнобічність досвіду учасників: Що робить цю ініціативу дійсно унікальною, так це широке коло учасників, які беруть у ній участь. Серед ГЗН кейс-менеджерів є внутрішньо переміщені особи, а також ветеран та колишній спецпризначенець Збройних Сил України. Кожен учасник привносить багатий досвід та особисте бачення у тренінг та практичне надання послуг з ГЗН кейс-менеджменту.

 Глобальний вплив: Тренінг є частиною Міжвідомчого проекту ООН «Зміцнення національних та місцевих механізмів запобігання та реагування на сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом(СНПК), в Україні за допомогою багатосекторального підходу, орієнтованого на постраждалих», який зосереджений на професійному розвитку можливостей фахівців для покращення надання домопогипостраждалим від насильства, пов'язаного з конфліктом.


Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page