top of page

03.06.2024

Відбулась інформаційна сесія і арт- терапія для жінок, які постраждали та розірвали коло насильства.

Програма реалізується Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в партнерстві з International Rescue Committee  (IRC) за підтримки ECHO в межах проєкту «Психо-соціальна підтримка жінок та дівчат, постраждалих від домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства, в тому числі жінок з інвалідністю, в умовах реабілітаційного центру для жінок «Софія» в м. Одеса».

Арт-терапія може бути дуже корисним і ефективним методом підтримки для жінок, які постраждали від гендерно-зумовленого та домашнього насильства. Виготовлення символічного оберегу, такого як пташка щастя, може бути дуже емоційно важливим і допомагати в процесі загоювання травм.

Пташка щастя може стати символом надії, захисту та відродження для жінок, які пережили насильство. Процес створення цього оберегу може допомогти у вираженні емоцій, відновленні віри у себе та власні сили, а також в побудові позитивних способів самовираження.

Важливо, щоб участниці цього процесу мали можливість вільно вибирати матеріали, кольори та форму для своєї пташки щастя, щоб вони могли виразити свою унікальність та індивідуальність через цей творчий процес.

Такий вид арт-терапії може допомогти жінкам знайти внутрішню силу, підтримку в спільноті та нові способи самовираження, що сприяє їхньому загоюванню та відновленню після важких переживань.


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page