top of page

02.08.2023

У Києві завершився триденний тренінг для тренерів в рамках Проєкту “Вистоїмо разом. Вдосконалення системи підтримки постраждалих від сексуального насильства, пов’язаного з війною / СНПК”.

Громадську організацію Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» представляла Олена Ротарі. Далі наша організація навчатиме представників усіх суб'єктів, які мають навчитися ідентифікувати постраждалих та якісно надавати їм допомогу. І тут головне завдання – не нашкодити, бо ця тема дуже болісна.

Проєкт виконує Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund у партнерстві з громадською організацією Ла Страда-Україна/La Strada-Ukraine та Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем" за підтримки Офісу Віцепрем’єр-міністерки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції й Апарату Урядової Уповноваженої з питань гендерної політики та за фінансування Європейського Союзу.
Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page