top of page

02.07.2024

 В межах проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень» вперше проведена психологічна група на відкритому просторі у поєднанні з екскурсією історичним центром Одеси, яка об'єднала жінок, яким необхідна підтримка через спільні переживання, нові враження та емоційний обмін.

Екскурсія історичним центром стала чудовою можливістю не лише познайомитися з багатою культурою нашого міста, але й розвінчати міфи про кримінальну Одесу. Багато років вигадані історії про Одесу романтизували насильство, яке відбувалося у нашому місті на початку 20 століття. І ніхто досі не знає, чи були ці події насправді.

Головна мета психологів під час проведення такої групи полягала в тому, щоб пояснити жінкам, що жодним видам насильства немає виправдання і, навіть якщо це історичний факт, йому немає місця для гордості.

 Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF) Women's Peace & Humanitarian Fund, гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Comments


bottom of page