top of page

01.05.2024

Координаторка Центру Допомоги Врятованим Вікторія Плєшко зустрілася з начальницею відділу ювенальної превенції Національної поліції в Одеській області Вікторією Чаловою.

Під час зустрічі обговорювалися активності та досягнення Центру, а також шляхи подальшої співпраці для захисту прав та інтересів. Також запропоновано провести презентацію співробітникам ювенальної поліції Одещини з метою обміну досвідом та співпраці між органами соціального захисту та правопорядку.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».


Recent Posts

See All

21.06.2024

У рамках міського проєкту "Тижні добрих справ 2024" у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м. Одеса провели майстер-клас "Декупаж скриньки" під керівництвом тренерки Тетяни Лядової. Дівчата розробля

Comments


bottom of page