top of page

01.04.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту

«ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ,

СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИСТУ ДЛЯ ПОСТРАЖДАЛИХ ВІД КОНФЛІКТУ

У СІЛЬСЬКИХ ГРОМАДАХ МИКОЛАЇВСЬКОЇ ТА ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ».

с. Костромка

 Сьогодні наша Мобільна Бригада Бериславського району здійснила виїзд у село Костромка, яке залишилося поза увагою і допомогою протягом усього часу війни.

 Село, ще не розміноване та зруйноване, перебуває в стані важкої кризи. Майже половина мешканців ще не повернулися, інфраструктура руйнується, а мобільний зв'язок відсутній. Зустріч провели в зруйнованому будинку культури.

 Була проведена інформаційна сесія з питань гендерного та домашнього насильства, а соціальний працівник надав кваліфіковану допомогу з оформлення допомоги по відновленню будинків та документів.

 Майже всі присутні потребували психологічної допомоги, яка була надана психологом під час групової та індивідуальних консультацій. Важливо допомагати та підтримувати один одного в такі важкі часи!

 Медпрацівник проконсультував та протестував всіх бажаючих і роздав медпрепарати, оскільки село не має доступу до медичних послуг. Дякуємо нашому водію за безпечне пересування на дорозі до місця призначення!

 Разом ми можемо подолати будь-які випробування! Дякуємо всім, хто долучився до цієї місії допомоги та підтримки. Нехай кожен з вас знає, що ви не самі, і ми завжди тут, щоб допомогти!Recent Posts

See All

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comentarios


bottom of page