top of page

31.10.2023

Прийняли участь у зустрічі з Департаментом охорони здоров'я Одеської обласної державної адміністрації в представленні проєкту Path - "REACH 95: Доступність якісних послуг з ВІЛ в закладах охорони здоров'я України" за підтримки USAID.

Увагу присутніх зосереджено на цілі та завдання проєкту REACH 95, визначено кандидатури регіональних комісій проєкту, а також оцінки надання послуг з ВІЛ та організації моніторінгу.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page