top of page

30.10.2033

Прийняли участь у засіданні Координаційного центру підтримки цивільного населення при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації. Головною темою обговорення стало включення приміщень комунальної, державної та приватної форм власності до переліку місць тимчасового проживання Одеської області.

Ця ініціатива має велике значення для нашої області та всіх її мешканців. Вона спрямована на покращення умов тимчасового проживання для тих, хто потребує допомоги. Розглядались варіанти включення різних видів власності до переліку, щоб максимально задовольнити потреби нашого спільноти. Засідання було продуктивним, і ми розраховуємо на подальшу спільну роботу у цьому питанні. Разом ми зможемо зробити нашу область кращим місцем для тимчасового проживання та надати підтримку тим, хто цього потребує.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page