top of page

29.06-30.06

Життя мешканців села Дмитрівка Очаковської територіальної громади від окупованих територій відділяє приблизно 10 кілометрів забрудненої тепер води Дніпровсько-Бузького лиману, яка після аварії на Каховській ГЕС ще й підтопила найближчі території.

І інколи допомоги волонтерів, міської влади, місцевих українських і міжнародних гуманітарних організацій не вистачає, щоб покрити усі потреби постраждалого населення. Тому ми в Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» із нашими партнерами Міжнародною організацією «Корпус Милосердя» оперативно охопили цю територію для реєстрації постраждалого населення на можливе отримання багатоцільової грошової допомоги.

Неможливо описати, як гостинно та радо зустрічали нас люди: самоорганізовувались, запитували по юридичну та психологічну допомогу, плакали від полегшення та кожного разу щиро дякували за надію на поновлення їх життя та допомогу у найскрутніші часи. Приємно відчувати, що спільна та плідна співпраця надихає людей та реалізує найголовнішу цінність – служіння українському народу.Comments


bottom of page