top of page

29.06.2023

Ми з радістю хочемо поділитися новиною про успішну інформаційну сесію "Травма війни", яку сьогодні організувала і провела команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» та International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу.

Ця важлива подія відбулася під пильною увагою психолога ГР «Віра, Надія, Любов» Микити Пермякова, який активно працює над підтримкою та відновленням психологічного благополуччя людей, постраждалих від наслідків війни та конфліктів. Сьогоднішня інформаційна сесія була спеціально організована для вдів поліцейських та їхніх сімей, які стикаються з викликами, пов'язаними з травматичними подіями, що відбулися під час служби. Метою сесії було надати вдовам необхідні навички та практики для ефективної розоботи зі стресом, розуміння власних емоцій та побудови позитивних стосунків у сім'ї. Під час сесії Микита Пермяков провів глибоку та змістовну дискусію, де він ділився своїми знаннями та досвідом з учасниками. Він допоміг їм розібратися зі складними емоціями, які виникають внаслідок травматичних подій, а також навчив їх ефективним стратегіям самозахисту та самопідтримки.

Наша команда вірить, що допомога вдовам поліцейських та їхнім родинам - це важлива частина процесу відновлення після травматичних подій. В цей нелегкий період ми створюємо умови, де учасники можуть ділитися своїми думками, переживаннями та підтримувати один одного. Залишайтеся з нами, спостерігайте за новими проектами та заходами нашої команди, оскільки ми продовжуємо нашу місію покращення життя тих, хто стикається з травмою війни.

Comments


bottom of page