top of page

28-29.06.2023

В рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні», що реалізується за підтримки міжнародної некомерційної організації «Корпус Милосердя», ми в Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» невтомно продовжуємо свою роботу в постраждалих громадах Миколаївської області.

Одна з таких локацій - це село Парутине Очаківської громади, де ми проводимо реєстрацію на можливе отримання грошової допомоги для постраждалих від воєнних дій та катастрофи на Каховській ГЕС домогосподарств.

І чого тільки не пережили жителі села за часи війни! І обстріли окупантів з західної частини Кінбурнської коси, і майже повне знищення екосистеми сусіднього Дніпровсько-Бузького лиману, і підйом води в селищі на 40 см вище історичного максимуму. І попри все мешканці не полишають свої домівки, не втрачають надію на перемогу та щиро радіють роботі нашій команді, відчуваючи себе не покинутими, підтриманими та стійкими.

Наша команда вже звикла працювати там, де ми найгостріше потрібні - в громадах, невеликих містах та селах, куди рідко доходить допомога від інших організацій. Тож продовжуємо підтримувати постраждале населення України заради спільної перемогиComments


bottom of page