top of page

28.11.2023

Сьогодні ми отримали унікальну можливість краще зрозуміти проблеми, які стоять перед жінками в економіці.

Презентація результатів дослідження "Аналіз ризиків економічної безпеки для жінок", що провів ІЖКЦ серед фокус-груп жінок різних категорій в межах проєкту Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund стала важливою подією, яка притягнула увагу як фахівців, так і широкого загалу.

   Дослідження ретельно аналізувало структуру заробітної плати, виявляючи величезні відмінності в оплаті праці між чоловіками та жінками. Це висвітлило нерівність у економічних можливостях та впливі на економічну безпеку жінок.

   Результати підкреслили проблеми доступу жінок до високооплачуваних професій та обмежені можливості професійного зростання.

   Дослідження акцентувало увагу на ґендерних стереотипах, що впливають на кар'єрний розвиток жінок, та вказало на необхідність ефективних рішень для їх подолання.

Це дослідження висвітлило гострі соціально-економічні питання, з якими стикаються жінки в різних сферах.

Презентація результатів стала поштовхом для обговорень та формування стратегій, спрямованих на покращення економічної безпеки та спроможності жінок у нашому суспільстві.


Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page