top of page

28.02.2024

Координаторка ЦЕНТР ДОПОМОГИ ВРЯТОВАНИМ у місті Одеса прийняла участь у спільному засіданні Ради з питань внутрішньо переміщених осіб при Одеській обласній державній (військовій) адміністрації та міської ради з питань внутрішньо переміщених осіб.

На засіданні було розглянуті питання сприяння зайнятості, розвитку підприємницької ініціативи, забезпечення ВПО робочими містами.

Представники громадських і міжнародних організацій мали змогу обговорити проблемні питання при працевлаштуванні ВПО. На спільному засіданні Департаментом праці та соціальної політики Одеської міської ради було ознайомлено з роботою Одеського муніципального Центру сприяння працевлаштування ВПО "Заякорись в Одесі!"

Центри допомоги врятованим створені за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Швеції, Франції та у співпраці з місцевими органами влади.


Comentarios


bottom of page