top of page

27.09.2023

Часто постраждалими від домашнього насильства стають люди з алкогольною залежністю. Алкоголізм - це хвороба, яка руйнує особистість та сім'ю, розриває соціальні зв'язки та вибиває людину із суспільного життя.

Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги м. Долинська, що працює за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine здійснено виїзд на випадок домашнього насильства за місцем проживання.

Постраждалій надано ППД та консультації щодо потреб та запитів, створено план безпеки, проведено оцінку ризиків та потреб. Надано роздатково-інформаційні матеріали, проінформовано про права та можливості отримання допомоги (про послуги в громаді). Рекомендовано звернутись до лікаря щодо проблеми зловживання алкоголем.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page