top of page

26.06.2023

Сьогодні наша команда, Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом з International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, мала неймовірну можливість організувати два захоплюючі майстер-класи. Ці події стали можливими завдяки талановитій художниці Ольги Остремської з Миколаєва.

Перший майстер-клас був присвячений навчанню малюванню півонів за допомогою техніки у-сін, з використанням мистецтва 5-ти мазків, що символізують 5 стихій. Учасниці вивчали нанесення мазків на папір за допомогою каліграфічних пензлів. Вони втілили на папері півони, бутони квітів, листя та створили надзвичайно прекрасну квіткову композицію. Цей майстер-клас був не тільки творчим досвідом, а й можливістю зануритись у світ мистецтва та сприяти розвитку фантазії та творчих здібностей.

Другий майстер-клас пройшов у форматі розпису тарілок неперевершеним Петриківським розписом. Пані Ольга вчила технікам та прийомам цього унікального мистецтва, яке передає багато позитивних емоцій і розкриває нашу творчу потужність.

Ці майстер-класи не тільки дозволили нашим гостям розвинути творчі навички і відчути задоволення від мистецтва, але й стали формою арт-терапії. У процесі спільного творчого заходу ми могли відпочити від повсякденних справ, зосередитись на моменті та відчути гармонію і спокій. Ми віримо, що мистецтво може бути джерелом спокою, надії та любові. Воно є мовою, яка об'єднує нас без меж та створює мости між людьми. Ці майстер-класи дали нам можливість відчути цю магію та зробити перший крок до нових творчих досягнень. Ми хочемо висловити щиру подяку всім учасникам творчого процесу. Щиро сподіваємося на подальші зустрічі і насичені творчі проекти, які підтримують нашу громаду та сприяють нашому особистому розвитку. Ми запрошуємо всіх долучитися до наших майбутніх заходів та подій, які несуть в собі магію мистецтва та сприяють нашому емоційному та духовному зростанню.Comments


bottom of page