top of page

24.12.2023

Наші фінські друзі - організація "Калина" Kalyna - Finland Ukraina Ostrobotniia Kalyna rf, що займаються підтримкою українських жінок і дітей, які перебувають у Фінляндії, передали новорічні подарунки для дітей військових та дітей матусь-переселенок в Одесу. Подарунки, власноруч зроблені учнями фінських шкіл – різдвяні іграшки, сніговики, гномікі, цукерки привезла Олена Гальченко, одна з керівниць Асоціації дружби «КАЛИНА».

Коли радіють наші діти і їхні очі світяться промінчиками щастя – це не тільки найвища насолода для матері, але й визнання тих, хто подолав більше 3000 км за кермом, щоб доставити радість і новорічні враження.

Дякуємо фінським друзям, фінській громадській організації «Калина» за підтримку і надану допомогу, вдячні нашім партнерам із Спілка жінок України за можливість підтримувати наших людей у часи випробувань України на стійкість і єдність.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page