top of page

24.06.2023

У Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл міста Одеси провели арт-терапію з художницею з Миколаєва Ольгою Остремською. Дівчатам розповіли про техніку Петриківського розпису. Вони дізналися що таке традиційний український розпис, дізнатися про секрети розпису та його особливості. Учасниці вчилися правильно наносити мазки на папір та картонні тарілочки. Малювали квіти, листя та створювали з них гарні композиції. Дякуємо, чудовій Ользі Остремській та кожній учасниці, за старанність, чудову атмосферу та творчий настрій! Дівчата провели цей час максимально творчо та релаксно. Дякуємо всім!

Захід провели у рамках проєкту Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Для реєстрації на тренінги заповніть гугл форму, за посиланням https://sites.google.com/view/vilna Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01 Наш Telegram - там усі новинки, відповіді на ваші питання, зміни в заходах і реєстрація на них https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBibottom of page