top of page

22.05.2024

В Одесі маршрутами міського трамвайного руху почав курсувати брендований трамвай «ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ?»

З метою привернення уваги громадськості до проблеми торгівлі людьми та експлуатації, підвищення обізнаності населення щодо ознак експлуатації та поширення інформації щодо наявної допомоги постраждалим від торгівлі людьми Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в партнерстві з Департаментом соціальної та сімейної політики ОВА, Департамент праці та соціальної політики Одеської міської ради, Управління поліції ГУНП в Одеській області за підтримки Представництва Міжнародної організації з міграції (МОМ)в Україні/ IOM Ukraine, спільно з Міністерство соціальної політики України та Всеукраїнською коаліцією громадських організацій з протидії торгівлі людьми STOP Trafficking започаткована регіональна інформаційна кампанія «ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ?».

За оцінками МОМ, понад 32 мільйони людей, або 85% усього населення України, постраждали від повномасштабної війни. Зіткнувшись із прямим чи опосередкованим впливом військових дій, переміщенням та ослабленням економіки, населення стало більш схильним до потрапляння в ситуацію торгівлі людьми та більш уразливим до інших форм експлуатації. Кожен другий українець готовий прийняти хоча б одну ризиковану пропозицію, яка може призвести до потрапляння у ситуацію експлуатації. Це значно посилює ризики потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, підвищуючи уразливість як серед окремих соціальних груп, так і населення загалом.

Протягом терміну проведення акції волонтери Громадського Руху «Віра, Надія, Любов» будуть розповсюджувати серед пасажирів брендованого трамваю інформаційні матеріали (листівки, буклети) та надавати консультації щодо не потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.

Кампанія «ТОБОЮ СКОРИСТАЛИСЯ?» проводиться за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) та Міністерства юстиції Швеції.


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

コメント


bottom of page