top of page

22.04.2024

Громадська організація Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» оголошує тендер на постачання 1660 наборів товарів та засобів для формування пакунків, а саме – наборів шкарпеток жіночих 3 шт в уп, футболок жіночих в асортименті за розмірами, прокладок критичних 10 шт в уп, ножиць манікюрних, щіток для волосся, наборів резинок для волосся 3 шт в уп, наборів швейниих в пластиковому кейсі, люстерок косметичних, зубних паст 75 мл, зубних щіток універсальних, гелів для інтимної гігієни 400 мл., рушників банних, рюкзаків для пакування.

 Тендерні пропозиції подаються всіма зацікавленими учасниками у відсканованому вигляді на електроннуадресу: semikop@te.net.ua чи за адресою м.Одеса, вул. Преображенська,60, Громадська організація «Громадський рух «Віра,Надія Любов» до кінцевого строку приймання пропозицій.

У темі листа вказати «Тендер наборів товарів та заобів для формування пакунків».

Кінцевий строк приймання тендерних пропозицій від учасників – «03» травня 2024 року до 17:59 год. за київським часом.

Заявки, подані після спливу терміну не передаються до розгляду тендерною комісією.

Додаткова інформація за посиланням: https://www.fhl.org.ua/тендерні-оголошення


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page