top of page

21.12.2023

Одеський простір Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл відзначає свою річницю. Це – дружній до жінок та дівчат простір, що реалізується Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine по всій Україні.

Завдяки «Вільній» ми допомагаємо долати кризу кожній жінки та країні в цілому. Сьогодні, згадуючи наші перші зустрічі з жінками в просторі, ми пам'ятаємо про сльози та біль. Але поступово наші жінки змінилися.

В розкладі «Вільної» в середньому 25 занять в тиждень. Співробітники простору провели понад 13500 занять, а психологічні групові та індивідуальні консультації відвідали майже 3500 жінок. Завдяки центру «Здоров’я жінки та планування сім’ї» на базі сьомого пологового будинку був відкритий гінекологічний кабінет. З лютого 720 жінок отримали безплатні послуги: огляд, аналізи, УЗД.

«Вільна» - це не тільки безпечний та дружній простір - це потужний потік позитивної енергії, якій реабілітує, лікує і забезпечує позитивом та надією наших жінок, та робить їх повноцінними членкинями суспільства.

Діяльність простору в Одесі здійснюється за фінансової підтримки американського народу (USAID) та уряду Данії.

Comentários


bottom of page