top of page

20.12.2023

Центр допомоги врятованим в місті Одеса відвідала представниця Представництво Уповноваженого ВРУ з прав людини в Одеській області  Марія Попова . Під час зустрічі координаторка Центру Вікторія Плєшко ознайомила з діяльністю Центру допомоги врятованим, відрекомендувала фахівців, які безпосередньо надають послуги усім, хто звернувся за допомогою. Під час зустрічі обговорили питання захисту прав внутрішньо переміщених осіб, зокрема, проблематику реєстрації ВПО, забезпечення тимчасовим житлом, державну реєстрацію актів народження для дітей, які народилися на тимчасово окупованій території, відновлення ідентифікаційних документів ВПО.

Нагадаємо, що Центр допомоги врятованим у місті Одесі створений за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Бельгії, Франції, Швеції та у співпраці з місцевими органами влади та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

      У нашому Центрі ті, хто виїхав з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, можє отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці.

       Також допомогу у Центрі можуть отримати і місцеві мешканці, які постраждали через війну. Допомогу надають усім, хто її потребує.

           У роботі з усіма клієнтами Центри надають:

  – первинне психологічне консультування для нормалізації психоемоційного стану (у роботі з усіма ВПО);

  – консультації соціальних працівників щодо прав і наявної підтримки ВПО (гуманітарна допомога, інформація про центри підтримки ВПО з розміщення, поселення тощо);

- надання консультацій і роз’яснень з правових питань, складання заяв, скарг та інших документів правового характеру (крім процесуальних).

        За період з 21 квітня по теперішній час клієнтами нашого Центру стали майже 1500 осіб, з яких майже 1300 є внутрішньо переміщеними особами. Кожний, хто звернувся до нашого Центру, знайде підримку та допомогу відповідно до потреби.Comentarios


bottom of page