top of page

20.12.2023

Мобільною бригадою соціально-психологічної допомоги постраждалим від домашнього насильства та гендерно зумовленого насильства м. Вінниця здійснено виїзди на випадки домашнього насильства, в тому числі екстрено-кризово.

 Усім постраждалим надано першу психологічну допомогу, проведено інформування, консультації з соціальних питань, надано контакти соціально-психологічних служб, юридичної допомоги. Запропоновано послуги кризової кімнати.

Проведено профілактичні бесіди щодо попередження повторних випадків домашнього насильства.

Одну з постраждалих супроводжено/доставлено до БФ для отримання матеріальної продуктової допомоги - постраждала з дитиною опинилася в ситуації, через травму руки, коли не може працювати тривалий час, відсутні гроші і продукти. Її мати-кривдниця декілька років вчиняє фізичне і психологічне, а зараз і економічне насильство відносно доньки і онука. Постраждала з дитиною була змушена переїхати в дачний будинок, проте її мати-кривдниця обішла усіх постачальників послуг (електромережі, газ контора) та відключила газ і світло. На разі постраждала з дитиною проживає в найманій частині будинку в сусідньому селі і не повідомляє мати-кривдниці де перебуває.

Ми надаємо допомогу тим, хто цього потребує!

Послуги надаються за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
Comments


bottom of page