top of page

20.10.2023

Сьогодні Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» провів важливу інформаційну сесію з засад фандрайзингу для депутаток партії ЗеЖінки Одещина в межах спільного з NDI Ukraine - National Democratic Institute проєкту «Розширення участі жінок у процесах реконструкції та відновлення в Одеській області».

Мета цього заходу - надати жінкам більше можливостей та навичок у важливій громадській роботі. Фандрайзинг - це не тільки засіб фінансування, але й інструмент для досягнення глобальних цілей та впливу на позитивні зміни в громаді.

Дякуємо всім, хто взяв участь, і зацікавленим у підтримці цього важливого проєкту. Разом ми здатні до великих змін!
Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page