top of page

19.12.2023

Сьогодні всі співробітники Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» зібралися на загальний збір, щоб підвести підсумки діяльності за 2023 рік. Загалом в організації працює 287 працівників, які були залучені до майже 30 проєктів, що реалізовувались протягом року. Керівники проєктів підготували відео звернення щодо отриманих результатів та відмітили участь кожного і кожної в досягненні цілей проєктної діяльності. Кращі працівники отримали почесні грамоти за плідну роботу. Приємним і несподіваним моментом було вручення керівництвом Громадського Руху "Віра, Надія, Любов" окремих нагород за особливі досягнення у діяльності та проявлені ініціативи найбільш активним працівникам. Усі співробітники отримали подарунки – теплі худі, та мали можливість поспілкуватися і привітати один одного у дружньому колі однодумців, пригоститися смаколиками та послухати пісні у виконанні улюбленого гурту «4.5.0.»

В такі моменти кожен і кожна відчули вагомість особистого внеску у спільну справу та силу єднання, турботу і увагу до себе, з якими, зазвичай, кожен день діляться з людьми, виконуючи свою роботу. В цьому, безперечно, велика заслуга керівництва, за що ми щиро вдячні!

Готові з новими силами вступити у новий рік та зробити ще більше задля кращого життя у переможній Україні!

Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page