top of page

19.10.2023

Сьогодні в Хустському ліцеї №3 пройшла зустріч з спеціалістами Центр надання соціальних послуг Хустської міської ради та мобільної бригади соціально- психологічної допомоги.

Говорили про прояви булінгу, та кібербулінгу, як захистити себе , куди звернутися по допомогу та які покарання чекають на правопорушників.

Також учням розповіли про послуги, які надає мобільна бригада соціально- психологічної допомоги. Щиро вдячні фахівцям за цікаву та змістовну зустріч.

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine
Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page