top of page

19.07.2023

Інформаційна сесія з протидії гендерному та домашньому насильству є дуже корисною для освіти та підвищення обізнаності. Загальний метаціль інформації про домашнє та гендерне насильство полягає в тому, щоб створити безпечне, рівноправне і гуманне суспільство, в якому кожна людина може жити без страху, агресії та насильства. Інформація стає основою для розвитку програм та заходів з протидії насильству, забезпечення підтримки потерпілим та зміцнення правового захисту.

Підвищення обізнаності: Інформація про домашнє та гендерне насильство допомагає підвищити обізнаність суспільства про цю серйозну проблему. Вона дає змогу людям зрозуміти, що таке насильство, які форми воно може набувати і хто стає його жертвами.

Профілактика: Знання про ознаки, признаки та види насильства допомагає здійснювати превентивні заходи. Інформаційна робота збільшує шанси вчасного розпізнавання і запобігання насильству, а також підвищує ефективність програм профілактики.

Підтримка жертв: Знаючи про наявність допомоги та ресурсів, жертви насильства можуть більше довіряти та звертатися по допомогу. Розповсюдження інформації про організації, гарячі лінії та законодавство допомагає забезпечити доступність допомоги для потерпілих.Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page