top of page

19.04.2024

Дуже часто стереотипи та міфи про домашнє насильство заважають його попередженню та подоланню. Такі уявлення передаються з покоління в покоління і заважають постраждалим побачити проблему.

Для того, щоб жінки були більш обізнаними з цієї теми, у межах проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень», наші психологині розробили сесію медитативної практики «Сила Роду» та нейромандалу «Моє коріння».

Завдяки такій психологічній групі жінкам вдається легше розкрити свій потенціал, досягти поставленої мети та повернути віру в себе, визначити власні межі та внутрішню гармонію в якій їй дійсно комфортно жити.

Ми впевнені, що кожна учасниця отримала неоціненний дар самопізнання та внутрішнього розквіту!

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» впроваджує ФОНД Terre des Hommes Italia у співпраці з Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні, та за фінансування Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН/Women's Peace & Humanitarian Fund(WPHF), гнучкого та оперативного інструменту фінансування, що підтримує якісні заходи для підвищення спроможності місцевих жінок у запобіганні конфліктам, реагуванні на кризи та надзвичайні ситуації та використання ключових можливостей миробудівництва.


Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page