top of page

16.06.2023

Сьогодні наша команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» разом із International Rescue Committee за підтримки Європейського Союзу, продовжила свою роботу в Одеській області.

Цього разу наш шлях пролягав через селища Біляївка, Маяки та Удобне, де ми були готові надати допомогу переселенцям з інших регіонів, а також місцевому населенню, яке опинилося у складних життєвих обставинах. Перед поїздкою, наша команда дізналась, що чимало людей у цих населених пунктах страждає від психологічних травм, пов'язаних зі збройним конфліктом та втратами, але не отримала достатньо підтримки в цій сфері. Тому ми запросили досвідчених психологів ГР «Віра, Надія, Любов» Ксенію Івашову та Микиту Пермякова, які провели інформаційні сесії на тему "Травма війни". Ці зустрічі надали людям можливість розповісти про свої емоції, відчуття та досвід, пов'язаний зі страшними подіями, що відбулися. Психологи надали практичні поради, як краще впоратися зі стресом і травматичними згадками, а також допомогли знайти дорогу до психологічного відновлення.

Крім того, ми роздали гуманітарну господарчу допомогу, яка включала необхідні речі для повсякденного використання. Ми поклали особливий акцент на підтримку жінок, і кожна отримала набір гідності, який містив засоби особистої гігієни та інші необхідні речі. Це було особливо важливо, оскільки жінки, зокрема матері та дружини, відіграють надзвичайно важливу роль у родинах, дбаючи про благополуччя своїх близьких, їх потреби і самопочуття часто залишаються на задньому плані. Набори гідності були спеціально складені, щоб надати жінкам можливість доглядати за собою та відчувати себе комфортно, навіть у важких життєвих обставинах.

Ми віримо, що кожен має право на гідне життя та підтримку в найважчі часи. Тому ми продовжуємо свою місію, допомагаючи тим, хто потребує найбільше. Ми розширюємо наші зусилля та підтримуємо людей у різних куточках нашої країни. Дякуємо всім, хто долучається до цього процесу. Ваша підтримка є важливою, і разом ми можемо зробити більше!

Comentarios


bottom of page