top of page

16.01.2024

16.01.2024 року відбулась робоча зустріч координаторки Центру допомоги врятованим у місті Одесі та директорки Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості Тетяни Канави, під час якої були обговорено об’єднання зусиль з професійної та трудової адаптації внутрішньо переміщених осіб, сприяння у пошуку роботи та підвищення кваліфікації або сприяння у отриманні нової конкурентоспроможної професії особам, які звертаються до Центру допомоги врятованим.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу взаємодію та підписання Меморандуму про співпрацю.

    Нагадаємо, що Центр допомоги врятованим у місті Одесі створений за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики Катерина Левченко, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Бельгії, Франції, Швеції та у співпраці з місцевими органами влади та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

      У нашому Центрі ті, хто виїхав з зони активних бойових дій та/або тимчасово окупованих територій, можє отримати комплексну соціально-психологічну підтримку в одному місці.

Центр розташований по вул. Косовська, 2 - д у місті Одеса, також бажаючі можуть звернутись за телефоном 067-131-39-38.

      Допомогу у Центрі можуть отримати і місцеві мешканці, які постраждали через війну. Допомогу надають усім, хто її потребує.


Comentarios


bottom of page