top of page

14.02.2024

Прийняли участь у дослідженні «Комунікація про ґендер та насильство в Україні», яке проводила міжнародна некомерційна організація CLEAR Global для постачальників та отримувачів послуг.

Це дослідження спрямоване на аналіз того, як люди спілкуються щодо ґендерно зумовленого насильства в Україні шляхом вивчення змін, труднощів та можливостей, повʼязаних із комунікацією. Дослідження має на меті надати доказову базу організаціям, які працюють у сфері ґендерно зумовленого насильства в Україні, у протистоянні шкідливим переконанням і наративам, які можуть перешкоджати повідомленню про випадки насильства, обмежувати доступ до підтримки та сприяти продовженню насильства.

Дослідження проведене в форматі інтерв'ю фокус-груп з представниками організацій, які надають послуги, пов’язані із ґендерно зумовленим насильством, та потерпілими особами /населенням.
Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page