top of page

12.10.2023

Важливим напрямком мобільних бригад є постійна психоедукація населення щодо формування "нульової" толерантності до всіх видів домашнього та ґендерно зумовленого насильства. Мобільною бригадою м.Кропивницький був проведений просвітницький захід “Розпізнавання та реагування на випадки домашнього та ґендерно зумовленого насильства” для студентів першого кусу спеціальності "Юридична психологія" Донецького державного університету внутрішніх справ.

Зокрема, було розглянуто поняття насильства, визначено його види, форми, причини. Майбутні психологи проаналізували власне ставлення до насильства, усвідомили власну позицію щодо стигматизації насильства, систематизували факти і міфи щодо насильства. Цікавим етапом був розбір кейсів домашнього насильства, які були в роботі мобільної бригади та окреслення шляхів надання допомоги постраждалим.

Перегляд відео щодо циклів насильства дав можливість майбутнім юридичним психологам зрозуміти важливість екстреної соціально-психологічної допомоги та супроводу в ситуації насильства.

Наприкінці студентам був наданий роздатковий матеріал щодо контактів допомоги у випадку домашнього та/або ґендерно зумовленого насильства.

Отримавши зворотній зв'язок та схвальні відгуки від студентів, ми впевнені, що психоедукаційна робота є дієвим механізмом попередження та вчасного реагування на випадки насильства.

Працюємо за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA UkraineОстанні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page