top of page

09.02.2024

для дівчат Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели лекцію “Родини військовослужбовців. Особливості військового досвіду та вплив на сімейні відносини”.

Психологічний центр "Еквілібріум" створив безумовно корисний захід, який пролив світло на унікальні виклики, з якими стикаються родини військовослужбовців, а також на методи адаптації та підтримки в таких умовах.

💁‍♀️ Ведуча лекції Олеся Борисова – досвідчена психологиня, кейс-фаундерка мультидисциплінарної команди, що спеціалізується на роботі з військовими та членами їхніх родин поділиться своїми знаннями та досвідом у цій сфері.

Дівчата отримали важливі інсайти щодо психологічної підтримки та стратегій ефективної комунікації в родинах військовослужбовців.

Дякуємо Психологічний центр Еквілібріум та Громадському Руху «Віра, Надія, Любов».

Захід провели у рамках проєкту Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»

❗Для реєстрації на тренінги заповніть гугл форму, за посиланням❗ https://sites.google.com/view/vilna

Для детальної інформації телефонуйте +380 (73) 231 01 01

Наш Telegram - переходьте за посиланням і натискайте "Приєднатися" там усі новинки, відповіді на ваші питання, зміни в заходах і реєстрація на них https://t.me/+ZpQVOb7aU-0wZjBi

📍За адресою: Одеса, вул Педагогічна 24


Comments


bottom of page