top of page

07.10.2023

Об'єднання зусиль для допомоги Збройним Силам України є важливою ініціативою, яка відображає патріотизм та підтримку нації. Наша країна має велику подяку військовослужбовцям, які ризикують своїм життям, щоб захищати наше спільне майбутнє. Жінки Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» прийняли участь у благочинній події Клуб Успішних Жінок - КУЖ, щоб зібрати кошти і підтримати жінок-військових, які захищають нашу країну.

Як зазначила керівниця КУЖ Катерина Лазар у свому зверненні до присутніх жінок: «Спільні зусилля успішних людей - це наша сила у допомозі Збройним Силам України. Сьогодні ми об'єднуємося, щоб зібрати кошти для ЗСУ, яким ми щиро вдячні за оборону нашої країни. Наша підтримка нехай стане маленьким, але важливим внеском у життя жінок військових, які, ризикуючи власними життями, стоять на передовій захисту України. Давайте покажемо, що разом ми здатні зробити великі речі для нашої країни і тих, хто її захищає». Сприяючи фінансово, ми допомагаємо їм отримати необхідні ресурси для ефективного виконання своїх обов'язків, висловлюючи нашу повагу і допомогу. Дякуємо Катерині Лазар за запрошення на таку важливу подію. Ця ініціатива сприяє національній безпеці та є важливим внеском у підтримку країни. Нехай збирання коштів приносить користь для ЗСУ і наближає нашу Перемогу.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page