Сьогодні прийняли онлайн участь із доповідями на конференції, яка відбулася у змішаному форматі у м.Київ. Головною темою конференції було "Створення безбар'єрного простору у закладах громадського харчування, освіти та медицини. Шлях життя захисника у воєнний час та після повернення післявоєнного періоду".
Ми мали можливість обмінятися досвідом та ініціативами щодо створення комфортних умов для людей з різними потребами у цих сферах та дискусувати, як суспільство може підтримувати їх у цьому процесі.
Дякуємо організаторам за таку важливу ініціативу та можливість долучитися до розвитку безбар'єрного середовища для всіх громадян.
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_42e3086975ec424a931b98c7f04cac19~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_42e3086975ec424a931b98c7f04cac19~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_cf1b044e7cf84ee9afb0f03f3b9c4a67~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_66,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_cf1b044e7cf84ee9afb0f03f3b9c4a67~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_33b18f167ac1440aa443adacf2c8280f~mv2.jpg/v1/fill/w_144,h_192,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_33b18f167ac1440aa443adacf2c8280f~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_97d07559f5ef478f93896a229a8e6e6c~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_110,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_97d07559f5ef478f93896a229a8e6e6c~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_564644f1fe59492bb9b3ce8759a04af7~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_196,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_564644f1fe59492bb9b3ce8759a04af7~mv2.jpg)
![](https://static.wixstatic.com/media/24b07d_7213c0d14fef45a1a759bbaf081ba3cf~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_135,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/24b07d_7213c0d14fef45a1a759bbaf081ba3cf~mv2.jpg)