top of page

06.10.2023

За даними ГУНП на Одещині, за 9 місяців до територіальних органів поліції звернулось 10947 громадян, які повідомили про факти домашнього насильства. Серед постраждалих майже 600 дітей. Також, на жаль, було зареєстровано 58 кримінальних проваджень, повʼязаних із сексуальним насильством щодо дітей, серед них 8 зґвалтувань.

Сьогодні таку жахливу статистику озвучили на робочій зустрічі Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine з питань координації гуманітарної відповіді на ґендерно-зумовлене насильство (ҐЗН) на Одещині представники регіональної Нацполіції.

На нараді також порушувалися питання щодо отримання постраждалими безоплатної юридичної допомоги.

А ми нагадаємо, що Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» надає постраждалим від домашнього насильства та ҐЗН безоплатну психологічну допомогу.

Останні пости

Дивитися всі

08.12.2023 у Простір "Вільна" Одеса, Херсон, Ізмаїл м.Одеса провели мовний клуб "Мистецтво в мові". Дівчата спілкувалися рідною мовою та обговорювали 100 найкорисніших та поживних харчових продуктів.

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Громадський рух «Віра Надія Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 10.11.2023 Майстер клас «Неповторна ваза» Сьогодні в центрі пройшов чарівний майстер клас «Неповторна

«Насильству немає виправдання! Починай діяти! Не замовчуйте та не відвертайтеся від тих, кому потрібна допомога». Для тих, хто кожен день стикатися з насильством, треба знаходити ресурс відновлювати

bottom of page