top of page

04.-05.07.2023

Іванівка колись була затишним, спокійним селом Куцурубської територіальної громади Миколаївської області на березі Дніпро-Бузького лиману напроти міста Очакова. Проте вже понад рік місцеві жителі живуть під звуки постійних обстрілів, в порушеному житлі та бідності.

Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» що працювала в селі в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні» за підтримки Міжнародної організації «Корпус Милосердя», під ті ж самі звуки обстрілів, у будівлі органів місцевої влади та його бомбосховищі під час повітряної тривоги проводила реєстрацію на можливе отримання міжнародної грошової допомоги для постраждалого населення.

І як же дивували нас місцеві: привітні та щирі мешканці села, працівники старостату, що допомагали організувати людей та реєструвати їх невеличкими групками для забезпечення безпечності процесу. Розбивали серця маленькі діти, що викрикували: «Вхідні!», маючи на увазі обстріли зі сторони російської армії, та «вихідні!», коли мова йшла про роботу ПВО та вистріли наших захисників. Шокували деталі розірваних бойових снарядів, схожих на касетні боєприпаси, заборонені через їх неконтрольованість та ризик ураження як споруд, так і людей, що демонстрували нам місцеві.

І все це – жахи війни, які більшість українців в невеличких селищах та містечках переживає кожного дня. Саме тому так важливо працювати там, куди не доходить у достатньому обсязі потрібна гуманітарна допомога від інших організацій.Comments


bottom of page