top of page

03.04.2024

Керівниця Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» Тетяна Семікоп взяла участь у робочій зустрічі з партнерами з Фонду Terre des Hommes Italia, БФ «МБФ Оновлена Україна» та ГО «Вітаукр». Під час онлайн зустрічі було обговорено питання організації презентації проєкту «Жінки: Майбутнє без обмежень» для стейкхолдерів.

Проєкт «Жінки: Майбутнє без обмежень» спрямований на допомогу постраждалим від гендерно зумовленого та домашнього насильства. В межах його реалізації передбачаються індивідуальні та групові психологічні консультації. Але головна увага приділяється навчанню з життєвих навичок: основам фінансової грамотності, підприємницьким навичкам, секретам успішного працевлаштування, професійної діагностики, навичкам комунікації, правилам ділового етикету, правової самооборони та іншим.

Проєкт впроваджує Фонд «Terre des hommes Italia ONLUS» у співпраці з Громадським рухом «Віра, Надія, Любов», БФ «МБФ Оновлена Україна» та ГО «Вітаукр» за технічної підтримки UN Women Ukraine / ООН Жінки в Україні та за фінансування Women's Peace & Humanitarian Fund/Жіночого фонду миру та гуманітарної допомоги ООН (WPHF).

Жіночий фонд миру та гуманітарної допомоги Організації Об’єднаних Націй (WPHF) – це єдиний глобальний механізм, створений виключно на підтримку участі жінок в процесах розбудови миру та безпеки, а також гуманітарної допомоги. WPHF, керований низкою представників громадянського суспільства, урядів та ООН — це трастовий фонд за участі багатьох партнерів, який мобілізує терміново необхідне фінансування для місцевих організацій, очолюваних жінками, та працює разом із жінками на передовій заради побудова міцного миру.

Починаючи з 2016 року, WPHF надав фінансування та підтримав спроможність понад 1000 місцевих жіночих організацій громадянського суспільства, які працюють над питаннями порядку денного «Жінки, мир, безпека» та реалізовують гуманітарну діяльність у 41 країні світу, які постраждали від кризи.


Comentarios


bottom of page