top of page

01.05.2024

Фахівці мобільної бригади соціально-психологічної допомоги м. Хуст провели інформаційно-роз’яснювальну роботу для місцевих жителів та внутрішньо переміщених осіб в селі Рокосово Хустського району спільно з кейс-менеджером та представниками Центру надання соціальних послуг Хустської міської ради та Рокосівської сільської ради.

Всі присутні отримали буклети з контактами та роз’ясненнями щодо отримання комплексних послуг із протидії гендерно зумовленому насильству.

Проінформовано, що для допомоги постраждалим від домашнього та гендерно зумовленого насильства у Хусті діє Денний центр соціально-психологічної допомоги. В екстрених (кризових) випадках постраждалих доправляють до кризових кімнат, де вони можуть перебувати до 10 днів.

Мобільні бригади працюють за підтримки Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, у координації з Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України, через імплементаціїного партнера Громадської організації Громадський Рух «Віра, Надія, Любов».

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page