top of page

01.04.2024

Мобільна бригада м.Жмеринка.

Софія (імʼя змінено), зверталась за допомогою до Мобільної бригади м.Жмеринка у 2023 році. У жінки по всьому тілі були синці та важкий психологічний стан. Мобільна бригада екстрено зреагувала, викликала поліцію, щоб постраждала змогла написати звернення, та доставила жінку до лікарні для негайного огляду та документування побоїв. Згодом, Софія заявила, що їй немає де жити, тому була доставлена до Притулку для осіб, які постраждали від домашнього насильства.

У притулку, Софія перебувала лише 1 місяць, а потім за власним бажанням, покинула його та знову повернулась до кривдника.

Вже навесні, 2024 року, жінка знову звернулась до Мобільної бригади, з проханням про допомогу. Софія була дуже налякана, вся в синцях та без зубів. Жінка заявила, що її співмешканець, знову знущався над нею та просила про допомогу. Члени мобільної бригади, відвезли жінку до лікарні, для зняття побоїв та до Гінекологічного кабінету безбарʼєрного доступу. Крім цього, завдяки Мобільній бригаді, Софія звернулась до поліції, де дала правдиві покази про всі правопорушення кривдника. Завдяки цьому, поліція затримала кривдника та наразі проводить слідчу експертизу.

Зараз Софія може спокійно спати у своєму житлі та без страху виходити на вулицю.

Члени мобільної бригади, продовжують надавати психологічні та соціальні послуги для жінки. Софія впевнена, що вона на шляху до кращого та безпечного свого життя та свого майбутнього.

Послуги мобільної бригади надаються завдяки фінансовій підтримці урядів США ( Бюро гуманітарної допомоги USAID), Канади, Норвегії, Швеції, Великої Британії, Фінляндії, Данії та Гуманітарного Фонду для України (UHF).


Останні пости

Дивитися всі

24.05.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з HEKS EPER Ukraine 24 травня 2024 року, наша мобільна бригада відвідала с. Цебриково. Ми провели інформаційну бесіду на тему «Торгівля людьми, профілактик

Comments


bottom of page