top of page

Хібукі-терапія

В останній день літа команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» що працює в Миколаївській області в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги для України», який реалізується за підтримки міжнародної організації «Корпус Милосердя», провела черговий захід з хібукі-терапії для діточок. Групові та індивідуальні заняття було проведено в зоні активних бойових дій – с. Куцуруб, що знаходиться напроти Кінбурнської коси та щоденно страждає від атак ворожих сил.

Хібуки – це не просто іграшка, а інструмент підтримки та терапії для дітей у складних життєвих обставинах. Ця іграшка допомагає діткам виражати емоції та покращує їхнє психологічне самопочуття, захищає їх психіку від надмірної травматизації. Методика роботи прийшла в Україну з Ізраїлю, і наші спеціалісти раді розвивати метод хібукі в південних регіонах країни.

Висловлюємо вдячність усім, хто допоміг організувати роботу: начальниці відділу соціального захисту, захисту дітей та роботи з сім’ями Куцурубської сільської ради Власюк Ользі Сергіївні; сільській голові Копійці Інні Василівні; начальниці служби у справах дітей Куцурубської сільської ради Ворзуль Олені Віталіївні.

#DafnaSharon #Хібукі #хібукітерапія #ХібукіУкраїни #хибуки_терапія #Хибуки #Хибукитерапия #Хибукишкола #Hibuki #hibukitherapy #HibukiUkraine #Hibukischool


bottom of page