top of page

Тренінг

В Одесі проведуть тренінг «Трудове законодавство в умовах воєнного стану: права та можливості». Його організаторами стануть Одеський Центр допомоги врятованим, Одеська філія обласного центру зайнятості та «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез». Під час робочої зустрічі організатори обговорили головні теми, які найбільше цікавлять людей під час війни.

Цей тренінг призначений для внутрішньо переміщених осіб (ВПО), які знайшли прихисток в Одесі. Під час тренінгу учасники дізнаються про важливі питання трудового законодавства під час воєнного стану. Будуть пояснені основні положення, що регулюють права та обов'язки працівників і роботодавців у цих умовах.

Фахівці Центру допомоги врятованим також проведуть консультації щодо послуг, які можуть отримати внутрішньо переміщені особи.

Цей тренінг допоможе переселенцям краще зрозуміти свої права та можливості в умовах війни і знайти нові шляхи для професійного розвитку та підтримки.

Центр допомоги врятованим в Одесі створено за ініціативи Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції, сприяння Урядова уповноважена з ґендерної політики, у партнерстві з Фонд Народонаселення ООН в Україні - UNFPA Ukraine, завдяки фінансовій підтримці урядів Австрії, Бельгії, Іспанії, Швеції у співпраці з Одеська міська рада та Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» 

Отримати безкоштовну і комплексну соціально-психологічну, інформаційну та правову підтримку Ви можете у Центрі допомоги врятованим у місті Одеса по вул. Косовська, 2-д або за телефоном Центру 067-131-39-38


Comentários


bottom of page