top of page

Тренінг

В Миколаєві в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги для України», що реалізується за підтримки міжнародної організації «Корпус Милосердя», було проведено черговий тренінг «Перша допомога ВПО та постраждалому населенню: від А до Я». Експерти Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» обговорили низку ключових тем, які стосуються безпеки та добробут населення під час воєнних дій:

1. Протидія домашньому насильству: учасники дізналися, як розпізнавати ознаки домашнього насильства і куди можна звернутися за допомогою. 2. Захист від торгівлі людьми: ми розглянули стратегії запобігання торгівлі людьми та як забезпечити свою безпеку у повсякденному житті. 3. Психологічна самодопомога під час війни: обговорили методи справлення зі стресом і тривожністю, які можуть стати в пригоді в умовах конфлікту. 4. Безпечне працевлаштування: ми поділилися інформацією про права та обов'язки на робочому місці в умовах воєнного часу, а також про заходи безпеки.

Тренінг дозволив учасникам здобути не лише знання, а й впевненість у тому, що вони можуть впливати на своє життя в будь-яких умовах та захищати себе і своїх близьких в різних життєвих обставинах.


Comments


bottom of page