top of page

Презентація

У непередбачуваному світі, де культурна співдружність має важливе значення, ми не можемо не відзначити виняткові досягнення і талант Елена Беседовская - членкіні Коаліція 1325. Одещина, волонтерки, фуд-блогера, чарівної жінки та авторки книги «Рецепти Бесарабської кухні».

Її неабияка праця та відданість справі, її талант отримали виразне визнання Національної спілки журналістів України. На презентації її книги Голова Одеського регіонального відділення НСЖУ Юрий Работин нагородив Олену орденом Культурної дипломатії.

У цьому акті творчості вона змогла не лише поділитися своїм творінням, але й збагатити культурний діалог у нашому суспільстві. І той факт, що книга вийшла аннлійською мовою сприятиме популяризації, сприйняттю та розумінню української культури і традицій серед народів світу.

Слова привітання на презентації пролунали від присутніх - голови правління Громадський Рух «Віра, Надія, Любов»Тетяни Семікоп та директорки Одеської філії Клуб Успішних Жінок - КУЖ Катерини Лазор.

Ми щиро вітаємо Oлену Бесєдовську і бажаємо їй нових досягнень у неперервному розвитку культурного обміну та дипломатії.

Її приклад – надихаючий вклад у культурне співтовариство.


Comments


bottom of page