top of page

Поки більша частина команди Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в Миколаєві

Поки більша частина команди Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в Миколаєві в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги в Україні», що реалізується за підтримки Міжнародної організації «Корпус Милосердя», працює по місцевих територіальних громадах, життя в центральному офісі не замирає: пишуться звіти, оброблюються списки отримувачів допомоги та заявки на додаткові послуги, відбувається координація між юристами, психологами та кейс-менеджерами по оптимальній організації комплексної допомоги постраждалому населенню Миколаївщини й Херсонщини. Бо часто трапляється, що на консультації психолога щодо, наприклад, проблем в сімейних стосунків, клієнт розуміє, що потребує юридичної допомоги для всебічного вирішення питання. Водночас інколи юристи залучають кейс-менеджерів для виконання завдання, оскільки певні задачі потребують постійного супроводу та допомоги в переміщенні містом. Отже, робота усіх спеціалістів залежить одна від іншої.

Ще з часів пандемії COVID-19 усі українці були вимушені екстрено опановувати засоби онлайн-зв’язку. Тож в центральному офісі ми постійно надаємо консультації через онлайн-програми та в телефонному режимі, підтримуючи людей навіть в таких екстремальних ситуаціях, коли вони вилазять на кришу домівок, щоб ловило мобільний зв’язок, розмовляють з нами на останніх процентах заряду смартфона та із надією просять: «Будь ласка, не втрачайте мене, я як зможу, вам обов’язково передзвоню».

Нагадуємо, що в самому місті Миколаєві нас можна знайти за адресою вул. Соборна 6/3, а записатись на юридичні, психологічні, соціальні послуги та дізнатись про реєстрацію на можливе отримання міжнародної грошової допомоги можна за телефонами нашої «гарячої» лінії ( працює з понеділка по п'ятницю з 10:00 до 17:00):

+380960222197 +380934556169 +380672518969Останні пости

Дивитися всі

20.02.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з CARE.Ukraine у рамках проєкту «ЖИТТЄВО ВАЖЛИВА ДОПОМОГА У СФЕРІ ЖИТЛА, БАГАТОЦІЛЬОВОЇ ГРОШОВОЇ ПІДТРИМКИ, СЕКСУАЛЬНОГО І РЕПРОДУКТИВНОГО ЗДОРОВ’Я ТА ЗАХИ

bottom of page