top of page

Міжнародний форум NGO CSW68

З 10 по 22 березня 2024 року в Нью-Йорку розпочав роботу Міжнародний форум NGO CSW68 в UNAITED NATION, який об’єднує неурядові громадські організації та феміністок, що займаються питаннями ґендерної рівності та розширення можливостей жінок та дівчат.

Метою форуму є інформаційно-пропагандистська робота, обмін інформацією та подолання розриву між глобальним громадянським суспільством та офіціальним процесом Комісії ООН зі становища жінок.

Цього року Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» прийняв участь у форумі із фото-експозицією «Жіноче обличчя війни в Україні».

Ця віртуальна виставка розкриває перед світом історії відважних українських жінок, які стали невід'ємною частиною боротьби своєї країни за свободу.

Вони не дивляться на події осторонь, вони стали активними учасницями процесу, об'єднавши свої сили в нелегкій боротьбі за звільнення України від російської агресії.

Багато з них стали волонтерками, деякі - військовослужбовицями, але кожна з них зробила свій внесок у прагненні до миру і незалежності України.

Ці історії надихають і нагадують нам, що сила і рішучість не мають ґендерних меж, а справжня сила жінки проявляється не лише у мирний час, а й у найважчі випробування.

Український Жіночий Фонд / Ukrainian Women's Fund

Спілка жінок України

Національна рада жінок України

Подивитись онлайн-виставку ГО «Громадський Рух «Віра, Надія, Любов», яка буде знаходиться на сайті NGO CSW68 протягом року, можна за посиланням:

Після реєстрації перейти на огляд експозицій, знайти стенд з логотипом ГР «Віра, Надія, Любов» та відкрити файл Documents


Останні пости

Дивитися всі

11.07.2024

Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» спільно з Одеська обласна державна адміністрація за підтримки The Government of the Faroe Islands Løgmálaráðið. Сьогодні наша мобільна бригада виїхала до міста Теп

Comments


bottom of page