top of page

Майстер-клас по розпису імбирних пряників

Команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» в рамках проєкту «Консорціум грошової допомоги для України», що реалізується за підтримки міжнародної організації «Корпус Милосердя», провела черговий цікавий та корисний майстер-клас по розпису імбирних пряників, в цей раз для дітей з Чорноморської територіальної громади Очаківського району Миколаївської області.

На занятті маленькі учасники насолоджувались вільною творчістю та веселим спілкуванням один з одним. Розпис пряників, як будь-яка арттерапія, має позитивний вплив на психологічний стан дітей: розвивається уява та креативність, знижується тривожність, відпускають негативні емоції. Все це надзвичайно важливо для мешканців територій, які знаходяться на кордоні з зонами активних бойових дій і страждають від постійного стресу.

Час, проведений під пильним та обережним керівництвом арттерапевта, зближає батьків і їх дітей, дозволяє трішки відпочити від буденних проблем та насолодитись як дитячими посмішками, так і створеними власноруч смаколиками.


Comments


bottom of page