top of page

З 9 червня Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» відправилась на залізничний вокзал Миколаєва

З 9 червня, в перші ж дні, коли до Миколаєва почали приходити евакуаційні автобуси та потяги із врятованими із затопленої Херсонщини після підриву Каховської ГЕС людьми команда Громадський Рух «Віра, Надія, Любов» відправилась працювати на залізничний вокзал Миколаєва. І як інколи буває, швидкість допомоги – це найважливіше.

В перші дні ми працювали лише з одним банером, сидячи просто біля людей та пояснюючи, як наш спільній із Міжнародною організацією «Корпус Милосердя» проєкт «Консорціум грошової допомоги в Україні» готовий підтримати постраждале населення Херсонщини. Але цінність роботи громадських організацій – це уміння швидко адаптуватись.

Тому люди, що приїхали до нового для себе міста лише із невеликими сумками, родиною та домашніми улюбленцями, покидали затоплені водою домівки крізь обстріли окупантів, обурені та розгублені, могли одразу отримати послуги соціального супроводу по місту, записатись на психологічні або юридичні консультації, та найголовніше – зареєструватись одразу після прибуття до Миколаєва на можливе отримання грошової допомоги.

І сьогодні ми продовжуємо нашу роботу, зустрічаючи тих, хто покинув Херсонщину, на залізничному вокзалі для їх підтримки і захисту.Comments


bottom of page